top of page
324430286_1383887455773987_4855708164274575637_n.jpg

POZNAJCIE NASZ ZESPÓŁ

wedding (6).png

RAFAŁ OLEJNIK

wedding (7).png

MARCIN JASZEWSKI

wedding (8)_edited.png

GRZEGORZ MAJEWSKI

wedding (9).png

MARTA SŁOMCZYŃSKA

Rafał

NAZYWAM SIĘ RAFAŁ OLEJNIK
I ZAMIŁOWANIA JESTEM
FILMOWCEM ŚLUBNYM.

Jestem na maksa kreatywny i tego samego oczekuję od mojego zespołu.

Kocham tworzyć, dlatego uwielbiam pracę z Młodą Parą.

Każde Wasze wesele jest dla mnie niezwykłą przygodą
i czuję się spełniony mogąc obrazować Wasze historie.

DSC_4194.jpg
328620820_2392125020952831_592754021742722132_n.jpg

kilka faktów o mnie

01

Uwielbiam podróże!

Uwielbiam podróże z moją rodziną, a ponieważ razem z żoną jesteśmy spontaniczni, to wiele frajdy daje nam organizowanie wyjazdów na własną rękę. Mamy już za sobą wiele tras, które wciąż przypominają nam jaki niesamowity świat nas otacza.

03

Lubię gotować!

Najbardziej kocham kuchnię śródziemnomorską. Moją specjalnością jest greckie danie – suflaki, pita i tzatzyki. Oczywiście gotuję okazjonalnie, bo kuchnia mojej żony sięga po wiele więcej pysznych dań.

02

Kocham moją rodzinę!

W tym niesamowitym świecie są też moje dzieci. Choć praca pochłania sporo czasu, kocham spędzać z nimi czas. Nawet gdy wracam do domu zmęczony, przyznaję się – nie jestem w stanie odmówić mojej 4-letniej córeczce, gdy podbiega do drzwi i wykrzykuje swoim słodkim głosikiem: „Tatusiu, tatusiu, pobawimy się?”. Ta dwójka małych łobuziaków codziennie uczy mnie czym jest cierpliwość, ale uwierzcie mi… kreatywni są po tacie.

04

Dobrze gram na gitarze

Jestem szczęśliwym posiadaczem Gitary Fender Stratocaster. Ostatnio zrealizowałem też swoje małe marzenie i kupiłem piec Orange-a.

Marcin
IMG_3617_edited.jpg

NAZYWAM SIĘ MARCIN.
ZAWSZE ODKRYWAM COŚ NOWEGO.

"Wspólnie napiszemy pierwszy rozdział Waszego życia."

Moje hobby i zainteresowania wiążą się z siedzeniem przy stole lub monitorze, a praca to w głównej mierze montaż i grafika, dlatego staram się biegać. Biegam wieczorami, a najlepiej w nocy, kiedy sąsiedzi śpią i nie widzą mnie sapiącego jak lokomotywa. Nie przepadam za bieganiem, ale wolałbym dożyć 18 urodzin syna.

co lubię...?

01

Gry planszowe to hobby, którym zaraziłem się od żony i które na szczęście wciąż współdzielimy. Rywalizacja pozwala rozstrzygnąć spory dotyczące mycia naczyń po kolacji czy podziału obowiązków przy dziecku.

02

Lubię tworzyć i opowiadać ciekawe  historie, dlatego organizuję sesje RPG (role play games), najczęściej w uniwersum Warhammer fantasy.
Nic tak nie motywuje do pisania scenariusza jak zaciekawianie i zaangażowanie graczy.

03

Oglądam anime, to zainteresowanie,  którym też zaraziła mnie żona, a którego ze mną już niestety nie dzieli.
Wszystkie sztandarowe tytuły tego  gatunku są mi bliskie, a te które na bieżąco wychodzą ("Chainsaw man", "Blue lock") śledzę z zapartym tchem.

Grzegorz

Jestem częścią ekipy FOOX-a. Co tutaj robię?

MAM NA IMIĘ GRZEGORZ.

Choć moje oczy funkcjonują bez zarzutów, to w pracy patrzę przede wszystkim okiem kamery. Naprawdę bardzo to lubię, bo dla mnie każde spotkanie z Wami jest cennym doświadczeniem i okazją do uchwycenia Waszej niesamowitej niepowtarzalności.


To co fascynuje mnie w filmowaniu najbardziej, to właśnie Wy – tacy, jacy jesteście, po prostu. Wasze radości, wzruszenia i wewnętrzne piękno, którym się dzielicie.

To cała magia, która sprawia, że film przestaje być jedynie zlepkiem ładnych wizualnie ujęć i zaczyna żyć nabierając własnego charakteru!

IMG_3617i_edited_edited.jpg

co mnie pasjonuje...?

Zdradzę Wam, że jeszcze zanim zaprzyjaźniłem się z aparatem czy kamerą, pochłonął mnie świat małych, plastikowych, walczących ludzików. I tak do dziś, w woln